• 20180410085705
 • 1920x496-1
 • Прилагодено

  Прилагодено

  Ние го правиме сите работи од монтажа на мали делови на обележувањето на вашата стока за ефикасно прием.
 • Квалитет

  Квалитет

  Квалитетот е во центарот на сè што правиме, ние се изанализира, тестирање и контрола на секоја точка наменети за извоз.
 • време

  време

  Ние ќе ви одговори поврзани со бизнис прашања во рок од 24 часа и брод нарачки во рок од 48 часа.
 • 20180409133454
 • 20180409133518

ЗА НАС

Ние нудиме повеќе висок квалитет на мобилен телефон и таблет замена делови за поправка продавници и трговци на големо во целиот свет. Постои строга контрола на квалитетот, неисправни стапка е помала од 1%. Ние нудиме 12 месеци гаранција за делови без вештачки штета. Кога ќе треба да ги купите мобилен телефон делови и екрани во најголемиот дел, ние сме вашиот најдобар избор!

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Online Chat !